top of page
IMG_6912.JPG
"Still the same girl 
with the same name,
just a different MINDSET
and a new game."

KERDU LENEAR

Ettevõtja/coach

Mina olen Kerdu - abikaasa, kahe lapse ema ja endine tippkorvpallur, kes 40- aastaselt tegi oma elus kannapöörde, kui avastasin, kuidas oma mõttemusklit treenida.

Selle tulemusena olen vabanenud mõtlemist limiteerinud piiridest, avastanud, milleks tegelikult võimeline olen ja asunud realiseerima oma unistusi!

Korvpallurina olin kogu elu suurt tähelepanu pööranud oma füüsilise keha treenimisele. Teadmata, et ka aju on nagu muskel, mida saab tugevdada.

Ilma tehnilise tausta ja kalli tehnikata olen õppinud leidma nutikaid lahendusi ja omandanud oskusi, kuidas iseseisvalt oma ideed reaalsuseks muuta. Kasutades selleks peamiselt nutitelefoni. 

Olen lõpetanud Auburn University kommunikatsiooni erialal, Marie Forleo B-School rahvusvahelise äriprogrammi, Kain Ramsey Lifecoaching koolituse.

Asutasin ettevõtte Swops, koos abikaasaga kaasasutasime digiturundus ettevõtte Duo Creative, lõin kErDU Podcasti, digikoolitused Mindset Fitness ja praktilised töötoad DIY (do it yourself) NUTIAKADEEMIA. Samuti annan erinevaid meekonna koolitusi

Suvel 2022 asusin juhtima TalTechi turunduskeskuse tiimi ning sügisest liitusin TalTechi majanusteaduse MBA programmiga.

Minu kirg on inspireerida sind avastama enda tõelist potentsiaali ja aidata sul seda rakendada, jagades oma teadmisi ja kogemusi nii ettevõtja kui coachina.

Soovin julgustada sind elama oma elu nii, nagu tegelikult soovid, ning viia sinu ettevõtte uuele tasemele.

Muutes oma mõtteviisi, muudad oma elu!

kErDU PODCAST

Toon sinuni optimistlikke, praktilisi ja vähem kui tunniajaseid saateid ja lühikesi Mindset Fitnessi trenne, et toita sinu mõtteviisi positiivse ning arendava infoga. 

Vestlen ausalt ja avameelselt nii tuntud kui tundmata inspireerivate inimestega, kes on oma elus teinud julgeid otsuseid. 

Lisaks jagan enda kogemusi, teadmisi ja nippe nii mindseti kui ettevõtluse vallas, et innustada sind välja astuma oma harjumustsoonist!

evelin.png
kerdu podcast
bottom of page