IMG_6912.JPG
Still the same girl 
with the same name,
just a different MINDSET
and a new game.

KERDU LENEAR

Ettevõtja/coach

Mina olen Kerdu - abikaasa, kahe lapse ema ja endine tippkorvpallur, kes 40 aastaselt tegi oma elus kannapöörde, kui avastasin kuidas oma mõttemusklit treenida.

Selle tulemusena olen vabanenud mõtlemist limiteerinud piiridest, avastanud milleks tegelikult võimeline olen ja asunud realiseerima oma unistusi!

Korvpallurina olin kogu elu suurt rõhku pööranud oma füüsilise keha treenimisele. Teadmata, et ka aju on nagu muskel, mida saab tugevdada.

Ilma tehnilise tausta ja kalli tehnikata olen õppinud leidma nutikaid lahendusi ja omandanud oskusi, kuidas iseseisvalt oma ideed reaalsuseks muuta. Kasutades selleks peamiselt nutitelefoni. 

Olen lõpetanud Auburn University kommunikatsiooni eriala, Marie Forleo B-School rahvusvahelise äriprogrammi, Kain Ramsey Lifecoaching koolituse.

 

Asutanud ettevõtte Swops, koos abikaasaga kaasasutanud loovagentuuri Duo marketing, loonud kErDU Podcasti, digikoolitused UUS ELU , Mindset Fitness ja praktilised töötoad DIY (do it yourself) NUTIAKADEEMIA

Minu kirg on inspireerida sind avastama enda tõeline potentsiaal ja aidata sul seda rakendada, jagades oma teadmisi ja kogemusi nii ettevõtja kui coachina.  Soovin julgustada sind elama oma elu nii nagu tegelikult soovid ning muuta sinu ideed reaalsuseks!

Muutes oma mõtteviisi, muudad oma elu!

kErDU PODCAST

Igal nädalal toon sinuni optimistlikke, praktilisi ja vähem kui tunni ajaseid saateid ja Mindset Fitness trenne, et toita sinu mõtteviisi positiivse ning arendava infoga. 

Vestlen ausalt ja avameelselt nii tuntud, kui tundmata inspireerivate inimestega, kes on oma elus teinud julgeid otsuseid. 

 

Lisaks jagan enda kogemusi, teadmisi ja nippe nii mindseti kui ettevõtluse vallas, et innustada sind välja astuma oma harjumus tsoonist!

Tule kuulama!

evelin.png